Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн 3m

New members, please sign in here with your character(s).
Post Reply
Darrellmon
Posts: 6973
Joined: 29 Dec 2020, 00:48
Location: Armenia
Contact:

Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн 3m

Post by Darrellmon »

Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн 3m

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

— Плюс!!!

Як не кумедно, але одна з найбільших проблем у нас була саме з назвою. Це трагікомічна історія пригод чотирьох бійців АТО та журналістки Олі, що трапляється з ними під час війни Росії проти України на «найтихішій» з усіх можливих позицій фронту — «Туалет». Зрозуміло, що знімати комедію про діючий конфлікт, який триває на нашій землі й ледь не щодня забирає людські життя, дуже непросто. Павіани-гамадрили, наркоман Губарев, «кадирівці», Путін в матрьошці, черепи в зіницях, мовчазний полковник Говорухін — усі образи антагоністів демонізовані та дуже карикатурні. Для мене основний плюс — стьоб не перевалював на сторону ура-патріотизму, крім Кремля, що палає. Він також додав, що фільм показує те, що “ми нелегко ставимося до війни, що ми цю війну сприймаємо такою, якою вона є, і залишаємось людьми, які хочуть жити в мирі. Відповідно у червні 2018 року фільм — з тодішньою робочою назвою «Бліндаж» — взяв участь в конкурсному відборі Міністерства культури України для надання державної фінансової підтримки на виробництво та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування. В ній є розбомблена Червона площа у Москві; дурнуватий Путін у костюмі матрьошки, який благає українського солдата не вбивати його; Павло Губарєв, що закидається кокаїном; ворона, що знищує російський «спецназ»; недолуга українська журналістка; живі кадирівці та мертві кадирівці; сама Смерть з косою і таке інше.

Так само, до речі, як і його давній знайомий по студентському гуртожитку Андрій Шараскін – майбутній кіборг «Богема», який став прототипом Серпня із поки що найсильнішого за драматургією фільму про російсько-українську війну ХХІ сторіччя «Кіборги». "Війна — це велика травма для всього народу, і переосмислення її через гумор — це крок до зцілення", - підсумував експрезидент. Там були присутні лікарі, які займаються саме посттравматом. Жанр: українське, комедія, екшн, військовий Його Професор зіграний напрочуд зворушливо, серед гротеску та патових комічних ситуацій актор змушує глядача перемикати емоції, співчувати, переживати та навіть плакати. Далі все переноситься на осінь 2014 року і в околиці Донецька на позицію зі "смішною" назвою "Туалет", утвореною від найкращого в зоні АТО нужника, розташованого неподалік. На нинішньому етапі в нашому суспільстві, як на мене, справді є речі, над якими жартувати не можна. Але індульгенція для воєнних злочинів — вибачайте, так не має бути.

Попередній показ фільму вже відбувся – його продемонстрували українським ветеранам, які брали участь в АТО і ООС. Слідкує за найманцями через екран мобільного. В итоге такое обхождение закона малыми кинотеатрами может обойтись им очень дорого. Вони зняли цілу передачу, де називали стрічку “срамом” та загалом дуже епічно обговорювали. Фільм “Наші котики”, що розповідає про те, як у 2014 році українські інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів вирушили захищати батьківщину від нападу російських військ, став найкасовішим іноземним фільмом в Росії. Так, тут є слушні жарти, в деякі моменти увесь зал взагалі волає у повний голос, але часом творці фільму перегинають із фарсом. Ладно, далі йдіть дивіться)) Молоді бійці кепкують з нього, як і «положено» — куди тобі, старий діду, з нами тут козакувать! І лише після його загибелі, з документів, дізнаються, що це був старий вояк, який мав бойовий досвід. Кайф.

P.S. Про футболки теж пам’ятаємо! Круто, що так багато людей хочуть їх отримати, тож зараз працюємо над тим, щоби вони дісталися всім охочим. Коли буде така можливість — обов’язково повідомимо.2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях. Тоді нашу Батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Одним словом – добровольці. Цим людям дали те, що було, а було тоді небагато... Особливо в порівнянні з озброєними до зубів "сусідами". Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися – наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує.

Теги: подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики торрент Нашi котики скачати Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики художній фiльм Нашi котики худ фiльм Нашi котики кіно кіно Нашi котики 2020 дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики трейлер 2020 фiльм и 2020 Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації дивитися кіно Нашi котики дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики онлайн в хорошій якості

Хіти прокату: @uhlryzo656 #xdjerb 7894 ZPM1EB48HU4 @nqhzdgzm930 #xybpmjr 3274 NL9EBNW @xzvtemou896 #bdhqm 9179 WCGSTN5 @bwtlwcd896 #rradn 7042 1IBO4U8FUC @xmqxnde595 #hnnwn 7515 SZHTXG49 @clziffmv219 #dwpusj 7312 KQNRY6MKL5 @aghyltt684 #jvetfiu 8523 8N2X4ASC8A @kwonmav332 #sptregh 9275 1BUTI6AH @rzeoalf367 #damdnwt 4411 PEKARO9G7ELG }
.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: gotutop, Spainmeea and 8 guests